Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wielkie Pułkowo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka komercyjna Wielkie Pułkowo

Wielkie Pułkowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł1 700 m² 164,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wielkie Pułkowo, gmina Dębowa Łąka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1700 m , położona w miejscowości Wielkie Pułkowo (gmina Dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wielkie Pułkowo

Wielkie Pułkowo,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 700 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z wz pod budowę zajazdu! przy dk 15 między toruniem A olsztynem! lokalizacja: na sprzedaż działka inwestycyjna w Wielkim Pułkowie, usytuowana bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Golub-Dobrzyń

Dobrzyń,Golub-Dobrzyń(Wielkie Pułkowo + 10 km)

950 000 zł2 500 m² 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Golub Dobrzyń kamienica na sprzedaż w centrum - duży potencjał inwestycyjny. Machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż kamienice do remontu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wąbrzeźno(Wielkie Pułkowo + 13 km)

385 000 zł60,70 m² 6 342,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m . Znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduja sie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jabłonowo Pomorskie

Jabłonowo Pomorskie(Wielkie Pułkowo + 22 km)

7 zł/m²94,83 m² 664 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na Dworcu w Jabłonowie Pomorskim o pow. 94,83 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 700-lecia

Stare Miasto,Brodnica(Wielkie Pułkowo + 23 km)

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie w centrum Brodnicy przy ul. 700-lecia. Jest to doskonały wybór dla rodzin, par oraz pod inwestycje. Układ pomieszczeń jest intuicyjny a jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przykop

Stare Miasto,Brodnica(Wielkie Pułkowo + 23 km)

239 000 zł43,87 m² 5 447,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania w centrum, które da Ci pełną swobodę aranżacji? To jest to! Mieszkanie na ul. Przykop w Brodnicy przestronność i potencjał w jednym! Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Brodnica(Wielkie Pułkowo + 23 km)

385 000 zł113,40 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania o łącznej powierzchni 113,4 m2. Idealna inwestycja. Nieruchomość jest zlokalizowana w samym centrum Brodnicy, przy spokojnej ulicy Ogrodowej. Mieszkania znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gorczeniczka(Wielkie Pułkowo + 20 km)

450 000 zł3 322 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Gorczeniczka. Położona wśród pól i małych kompleksów leśnych zaledwie 250 metrów od drogi asfaltowej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Szabda

Szabda(Wielkie Pułkowo + 20 km)

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kowalewo Pomorskie(Wielkie Pułkowo + 13 km)

1 947 zł77,88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Szkolna 9/3, kowalewo Pomorskie Powierzchnia użytkowa: 77,88 m2 Liczba pokoi: 2 Liczba pomieszczeń: 6 Cena: 25 pln/m2 - Atuty nieruchomości - Centralne położenie nieruchomości, - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bobrowo-Kolonia

Bobrowo-Kolonia(Wielkie Pułkowo + 16 km)

1 300 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 247 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wielkie Pułkowo

Wielkie Pułkowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł2 130 m² 68,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o pow. około 2130m2 usytuowana przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wielkie Pułkowo. Zgodnie z warunkami zabudowy na działce powstać może: - budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij